Inzerát bol vymazaný.
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Daniel Landa Akustická show
- TOP - [28.9. 2026]Predám 2 x VIP lístok na Daniel Landa Akustická show, ktorý sa uskutoční v piatok 16.10.2026 o 19:00.
Sú to 2 lístky pri stole číslo 10.
Cena jedného lístka pri kúpe bola 149 EUR.
Ide o darček na narodeniny, bohužiaľ vtedy nemôžem ísť.
Dohodou
Bratislava
831 01
831 01
229 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Energylandia do 31.10.2026
- TOP - [28.9. 2026]Dobry den, predám 4 listky do Energylandie platne do 31.10.2026.
1 listok = 35€
Predaj lístkov je mozny aj po jednom.
35 €
Liptovský Mikuláš
033 01
033 01
97 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Oasis 2027
- TOP - [28.9. 2026]Ahojte,
predám vstupenky na koncerty Oasis, ktoré sa budú konať v roku 2027. K dispozícii mám niekoľko vstupeniek do nasledujúcich miest.
Glasgow
Manchester
Mníchov
Barcelona
Amsterdam
Paríž
Knebworth
Pre viac info o vstupenkách ma neváhajte kontaktovať. Referencie na moju osobu mám ...
Dohodou
Banská Bystrica
974 04
974 04
32 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám 2 vstup. DEEP PURPLE 4.10.20216 Bratislava
- TOP - [28.9. 2026]Predám 2 vstupenky (sed vedľa seba) 1/80eu na koncert legend.skupiny DEEP PURPLE .
Tipos Aréna,Bratislava
Sek:B2,Rad.23,miesto:20/21
pôvodná cena 89eu
Lístky osobne/elektonicky
Platba osobne/účet tel:0908 915 901
80 €
Zvolen
962 31
962 31
20 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Separ O2 arena
- TOP - [28.9. 2026]Predám lístky na koncert SEPAR 40 BDAY PARTY, ktorý sa koná 28. 11. v O2 aréne v Prahe.
🎟️ Sektor: 422
🎟️ Rad: 5
🎟️ Miesta: 6, 7, 8, 9
Lístky predám buď všetky 4 naraz, alebo po 2 kusoch.
💶 Cena kus 45€.
💶 Všetky 4 spolu 160€.
V texte
Senica
908 71
908 71
43 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Pittbull
- TOP - [28.9. 2026]Predám 3 lístky na koncert Pittbull 22. 11. 2026 v O2 aréne Praha. Dovod predaja - omylom zakúpené, chceli sme na iný dátum. A keďže sme boli na koncerte v Letňanoch, tieto lístky posúvam. Cena 80 €/ks.
240 €
Púchov
020 01
020 01
39 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Yzo O2 27.9.2026 STÁTIE Surne predam
- TOP - [28.9. 2026]predam na rychlo 4 listky na statie pod cenu
kus za 60 eur
zaujem mi piste na instagram : __daviiidee__
inzerat zmazem jak sa vypredaju
60 €
Bratislava
811 09
811 09
45 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Enrique Iglesias Bratislava 2026
- TOP - [28.9. 2026]Predám posledné 2 listky na sedenie Enriqueho Iglesiasa v Bratislave …sektor B205 … koncert začína o 18:00 hod .. možný aj osobný odber v BA … cena lístka bola 159€ v prípade rýchleho jednania možný dohoda
159 €
Bratislava
821 01
821 01
258 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám 2 lístky Enrique Iglesias v Bratislave
- TOP - [28.9. 2026]Koncert sobota 26.9.2026 o 20.00 Bratislava - Tehelné pole
Sektor: Standing (Tunel T2)
Elektronicke vstupenky v PDF
2 ks spolu
160 eur za obe vstupenky (80 eur/ks).
Prosim kontaktujte ma cez SMS alebo emailom, ci su listky este k dispozicii.
Bohužiaľ zo zdravotných dôvodov nemôžeme ísť
Líst ...
160 €
Bratislava
851 02
851 02
272 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
KABÁT - Turné 2026 | POPRAD ✅
- TOP - [28.9. 2026]Predám 2Ks lístky.
Dátum : 22.10.2026
Čas : 20:00
Zóna : 1. Listok - Sektor B3 - rad/sedadlo 5/17
2. Listok - Sektor B3 - rad/sedadlo 5/16
Miesto : Zimný štadión , Štefánikova 890/46, Poprad
35 €
Poprad
058 01
058 01
282 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Don Tolivera PRAHA
- TOP - [28.9. 2026]Predám lístky na koncert Don Tolivera v prahe 30.10.2026
Na státie 2kusy
1ks -150€
2ks-260€
Možnosť dohody na cene pri osobnom stretnutí.
150 €
Nitra
949 01
949 01
267 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám lístky Slovan Bratislava Liga Majstrov
- TOP - [28.9. 2026]predam listky na zapasy LM :
1x Slovan Bratislava vs Stuttgart - 70€
1x Slovan Bratislava vs Šachtar - 70€
Sektor B106 super miesto pri rýchlom jednaní možná dohoda .
Dohodou
Senec
903 01
903 01
379 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
André Rieu
- TOP - [28.9. 2026]Predám dva lístky na koncert André Rieu v Bratislave 5.11.2026, 19:30, Tipos Aréna- Zimný štadión, miesta na sedenie na ploche,26 rad, cena je za 1 lístok
125 €
Sabinov
083 01
083 01
98 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Liga Majstrov Slovan lístky a vstupenky - domáce zápasy
- TOP - [28.9. 2026]Predám vstupenky na všetky domáce zápasy ŠK Slovan Bratislava v Lige Majstrov.
K dispozícii sú zápasy:
⚽ Inter Miláno
⚽ Real Betis
⚽ Šachtar Doneck
⚽ VfB Stuttgart
Cena dohodou v závislosti od zápasu. Pri rýchlom jednaní alebo odkúpení celého balíka som otvorený ešte výhodnejšej dohode.
...
75 €
Bratislava
811 01
811 01
201 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
PREDÁM 2 LÍSTKY – ENRIQUE IGLESIAS – BA
- TOP - [28.9. 2026]redám 2 vstupenky na koncert Enrique Iglesias:
📅 26. 9. 2026
📍 Bratislava – Tehelné pole
🎟️ Sektor A109(Gate A3) rad:3 Miesto 16,17
📄 Elektronické vstupenky v PDF
👥 Predávam iba spolu 2 ks
Cena: 180 € za obe vstupenky (90 €/ks).
Prípade dohoda možná.
Lístky pošlem elektronicky po dohode ...
Dohodou
Vranov nad Topľou
094 09
094 09
278 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
PREDÁM 2 LÍSTKY – ENRIQUE IGLESIAS – BRATISLAVA
- TOP - [28.9. 2026]Koncert sobota 26.9.2026 o 20.00 Bratislava - Tehelné pole
Sektor: Standing (Tunel T2)
Elektronicke vstupenky v PDF
2 ks spolu
140 eur za obe vstupenky (70 eur/ks).
Prosim kontaktujte ma cez SMS, ci su listky este k dispozicii.
Nedá sa nám bohužial ísť.
Lístky poslem elektronicky po dohode a ...
140 €
Bratislava
811 09
811 09
453 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ENRIQUE IGLESIAS Vstupenky
- TOP - [28.9. 2026]Predám LÍSTKY na ENRIQUE IGLESIAS 26.09.2026 v Bratislave.
-Sektor A104 Rad 3 Miesto: 7,8,9,10
-Cena 90e/ks / Pôvodná cena 159e/ks
Info na: jan.hudak1970 @
gmai l.com
Možno previesť vstupenky na vás/transfer/stretnúť osobne.
Inzercia je platná do vypredania všetkých vstupeniek ...
92 €
Košice
040 01
040 01
293 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ELÁN & Kamaráti Bratislava sedenie vedľa seba
- [28.9. 2026]Dobrý deň, predám 2 lístky vedľa seba na sedenie na ELÁN & Kamaráti v Bratislave, 9. 10.
Kategória: 1. kategória
Sektor: A4
Rad: 5
Miesta: 25 P, 26 P vedľa seba
Pôvodná cena: 89,90 € / lístok
Predám oba lístky spolu za 150 €.
Preferujem predaj cez stránku na predaj lístkov, kde je ochra ...
75 €
Bratislava
811 09
811 09
12 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám 2x lístok na státie na koncert DEEP PURPLE v BA
- [28.9. 2026]Predám 2x lístok na státie na koncert DEEP PURPLE v Bratislave 4.10.2026. Cena lístka na internete je 79eur. Obe lístky predám za 130eur. Dôvod predaja odcestovanie.
130 €
Bratislava
811 01
811 01
10 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám lístky na zápas ligy národov Slovensko - Kazachstan
- [28.9. 2026]Predám 2 vstupenky (vedľa seba 12€/ks) na futbalový zápas ligy národov Slovensko - Kazachstan 29.9.2026 v Košiciach. Sektor C3 (z boku) rad 7, sedadlá 11 a 12.
Nemôžeme sa zúčastniť. futbal, zápas, liga národov, svk
12 €
Levice
935 27
935 27
26 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Ďalšia