Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... bazár pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Vstupenky >

predam vstupenky




Inzerát bol vymazaný.


List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 320
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Vstupenky Kabát Košice

Vstupenky Kabát Košice

- TOP - [28.9. 2026]
Predám 2 vstupenky na koncert skupiny KABÁT. Košice 20.10.2026. Najradšej osobný odber Stropkov a okolie .


V texte
Stropkov
091 01
22 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Enrique Iglesias

Enrique Iglesias

- TOP - [28.9. 2026]
Predám dve vstupenky na koncert Enriqueho Iglesiasa. Sektor: STANDING Tunel T2


160 €
Čadca
022 01
846 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
SK SLOVAN - solo zapasy LM 2026 (B106, B207, C/D)

SK SLOVAN - solo zapasy LM 2026 (B106, B207, C/D)

- TOP - [28.9. 2026]
predam vyhodne 1-8x vstupenky (vedla seba) do sektorov: 14.10.2026 Stuttgart *** B106 = 120 EUR ** B207 = 110 EUR * D103 = 50 EUR * C = 85 EUR 24.11.2026 Real Betis *** B106 = 140 EUR ** B207 = 110 EUR * D103 = 90 EUR * C = 85 EUR 9.12.2026 Sachtar Donetsk *** B10 ...


50 €
Bratislava
821 08
661 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
INNA v BA 9.10.2026

INNA v BA 9.10.2026

- TOP - [28.9. 2026]
Predám 7x vstupenku na koncert (moznost kupy od 1ks) legendárnej speváčky Inny, ktorý sa bude konať v A4 Studio Bratislava. Dátum koncertu je na jeseň 9.10.2026. vstupenky boli kupované v 1.vlne za 49€/kus. Posúvam ďalej za 40€/kus. Zasielam v elektronickej podobe na e-mail. tel. c. 0950 470 850 ...


40 €
Žilina
010 01
99 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Oasis 2027

Oasis 2027

- TOP - [28.9. 2026]
Ahojte, predám vstupenky na koncerty Oasis, ktoré sa budú konať v roku 2027. K dispozícii mám niekoľko vstupeniek do nasledujúcich miest. Glasgow Manchester Mníchov Barcelona Amsterdam Paríž Knebworth Pre viac info o vstupenkách ma neváhajte kontaktovať. Referencie na moju osobu mám ...


Dohodou
Banská Bystrica
974 04
32 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám 2 vstup. DEEP PURPLE 4.10.20216 Bratislava

Predám 2 vstup. DEEP PURPLE 4.10.20216 Bratislava

- TOP - [28.9. 2026]
Predám 2 vstupenky (sed vedľa seba) 1/80eu na koncert legend.skupiny DEEP PURPLE . Tipos Aréna,Bratislava Sek:B2,Rad.23,miesto:20/21 pôvodná cena 89eu Lístky osobne/elektonicky Platba osobne/účet tel:0908 915 901


80 €
Zvolen
962 31
20 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám 2 lístky Enrique Iglesias v Bratislave

Predám 2 lístky Enrique Iglesias v Bratislave

- TOP - [28.9. 2026]
Koncert sobota 26.9.2026 o 20.00 Bratislava - Tehelné pole Sektor: Standing (Tunel T2) Elektronicke vstupenky v PDF 2 ks spolu 160 eur za obe vstupenky (80 eur/ks). Prosim kontaktujte ma cez SMS alebo emailom, ci su listky este k dispozicii. Bohužiaľ zo zdravotných dôvodov nemôžeme ísť Líst ...


160 €
Bratislava
851 02
272 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
PREDÁM VSTUPENKY NA LIGU MAJSTROV – ŠK SLOVAN BRATISLAVA

PREDÁM VSTUPENKY NA LIGU MAJSTROV – ŠK SLOVAN BRATISLAVA

- TOP - [28.9. 2026]
Predám 3 vstupenky / permanentky 1. kategórie na všetky domáce zápasy Ligy majstrov ŠK Slovan Bratislava. Miesta sú vedľa seba v sektore A107, 6. rad, nad domácou striedačkou. Cena permanentiek: * 1 permanentka na všetky zápasy: 630 € * všetky 3 permanentky spolu: 1 800 € Možnosť kúpy a ...


630 €
Bratislava
841 03
145 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Liga Majstrov Slovan lístky a vstupenky - domáce zápasy

Liga Majstrov Slovan lístky a vstupenky - domáce zápasy

- TOP - [28.9. 2026]
Predám vstupenky na všetky domáce zápasy ŠK Slovan Bratislava v Lige Majstrov. K dispozícii sú zápasy: ⚽ Inter Miláno ⚽ Real Betis ⚽ Šachtar Doneck ⚽ VfB Stuttgart Cena dohodou v závislosti od zápasu. Pri rýchlom jednaní alebo odkúpení celého balíka som otvorený ešte výhodnejšej dohode. ...


75 €
Bratislava
811 01
201 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
LIGA MAJSTROV SK SLOVAN BRATISLAVA

LIGA MAJSTROV SK SLOVAN BRATISLAVA

- TOP - [28.9. 2026]
Predám vstupenky na Ligu Majstrov SK SLOVAN Bratislava podľa dostupnej kapacity. S možnosťou výberu miesta 14. 10. 2026 VFB STUTTGART 21:00 Od 60€ 24. 11. 2026 REAL BETIS 21:00 Od 60€ 9. 12. 2026 FK ŠACHTAR DONECK 18:45 Od 60€ 27. 1. 2027 INTER MILANO 21:00 Od 70€ Platba vopred na u ...


Dohodou
Michalovce
071 01
152 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
PREDÁM 2 LÍSTKY – ENRIQUE IGLESIAS – BA

PREDÁM 2 LÍSTKY – ENRIQUE IGLESIAS – BA

- TOP - [28.9. 2026]
redám 2 vstupenky na koncert Enrique Iglesias: 📅 26. 9. 2026 📍 Bratislava – Tehelné pole 🎟️ Sektor A109(Gate A3) rad:3 Miesto 16,17 📄 Elektronické vstupenky v PDF 👥 Predávam iba spolu 2 ks Cena: 180 € za obe vstupenky (90 €/ks). Prípade dohoda možná. Lístky pošlem elektronicky po dohode ...


Dohodou
Vranov nad Topľou
094 09
277 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
PREDÁM 2 LÍSTKY – ENRIQUE IGLESIAS – BRATISLAVA

PREDÁM 2 LÍSTKY – ENRIQUE IGLESIAS – BRATISLAVA

- TOP - [28.9. 2026]
Koncert sobota 26.9.2026 o 20.00 Bratislava - Tehelné pole Sektor: Standing (Tunel T2) Elektronicke vstupenky v PDF 2 ks spolu 140 eur za obe vstupenky (70 eur/ks). Prosim kontaktujte ma cez SMS, ci su listky este k dispozicii. Nedá sa nám bohužial ísť. Lístky poslem elektronicky po dohode a ...


140 €
Bratislava
811 09
453 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ENRIQUE IGLESIAS Vstupenky

ENRIQUE IGLESIAS Vstupenky

- TOP - [28.9. 2026]
Predám LÍSTKY na ENRIQUE IGLESIAS 26.09.2026 v Bratislave. -Sektor A104 Rad 3 Miesto: 7,8,9,10 -Cena 90e/ks / Pôvodná cena 159e/ks Info na: jan.hudak1970 @ gmai l.com Možno previesť vstupenky na vás/transfer/stretnúť osobne. Inzercia je platná do vypredania všetkých vstupeniek ...


92 €
Košice
040 01
293 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ŠK Slovan Bratislava Liga Majstrov

ŠK Slovan Bratislava Liga Majstrov

- TOP - [28.9. 2026]
Predám 4 vstupenky na Ligu Majstrov - všetky zápasy. Sektor B108 rad 5 Vfb Stuttgart - 140€ Real Betis - 130€ Shakhtar Donetsk - 130€ Inter Milano - 170€ V prípade záujmu ma, prosím, kontaktujte telefonicky, cez WhatsApp alebo SMS.


130 €
Bratislava
850 00
146 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
EMAfest

EMAfest

- [28.9. 2026]
Predám 2 vstupenky na EMAfest.


40 €
Trenčín
913 11
7 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám lístky na zápas ligy národov Slovensko - Kazachstan

Predám lístky na zápas ligy národov Slovensko - Kazachstan

- [28.9. 2026]
Predám 2 vstupenky (vedľa seba 12€/ks) na futbalový zápas ligy národov Slovensko - Kazachstan 29.9.2026 v Košiciach. Sektor C3 (z boku) rad 7, sedadlá 11 a 12. Nemôžeme sa zúčastniť. futbal, zápas, liga národov, svk


12 €
Levice
935 27
22 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Don Toliver 30.10 PRAHA

Don Toliver 30.10 PRAHA

- [28.9. 2026]
Zdravím Predám 4 ks vstupeniek na Don Toliver v Prahe O2 arena vstupenky na státie. Najlepšie vstupenky pod pódiom Kupované oficialne cez ticketportal


100 €
Kysucké Nové Mesto
024 04
18 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Radošinské naivné divadlo

Radošinské naivné divadlo

- [28.9. 2026]
Predám vstupenky na predstavenie RND Tvár z bilboardu. Banská Bystrica, Aula Beliana UMB, Tajovského 40. Predstavenie sa koná 9.10.2026 o 19:00. Pôvodná cena vstupenky bola 29€, predávam 3ks po 20€ aj jednotlivo. Všetky tri vstupenky sú v rade 7.


V texte
Banská Bystrica
974 01
9 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám 2 lístky – Smejko a Tanculienka, Poprad

Predám 2 lístky – Smejko a Tanculienka, Poprad

- [28.9. 2026]
Predám 2 vstupenky na predstavenie Smejko a Tanculienka – Z rozprávky do rozprávky. 📅 4. 10. 2026 o 16:00 📍 Dom kultúry Poprad 🪑 Prízemie, rad VI 🎫 2 vstupenky 💶 Pôvodná cena: 18 €/ks Predávam z dôvodu, že sa predstavenia nakoniec nemôžeme zúčastniť. vstupenky pošlem elektronicky po dohode. Predst ...


32 €
Poprad
058 01
15 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lístky do thermal park vrbov

Lístky do thermal park vrbov

- [28.9. 2026]
Predám lístky vstupenky 6x na 2.5 hodiny posuniem iba všetky spolu za 50e platnosť lístkov do 15.06.2027


50 €
Kežmarok
060 01
20 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Ďalšia




©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Vstupenky celkom: 1839, za 24 hodín: 113

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko