Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... bazár pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Vstupenky >

vstupenky do




Inzerát bol vymazaný.


List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 234
Cena
Lokalita
Zobrazenie
SK SLOVAN - solo zapasy LM 2026 (B106, B207, C/D)

SK SLOVAN - solo zapasy LM 2026 (B106, B207, C/D)

- TOP - [28.9. 2026]
predam vyhodne 1-8x vstupenky (vedla seba) do sektorov: 14.10.2026 Stuttgart *** B106 = 120 EUR ** B207 = 110 EUR * D103 = 80 EUR * C = 85 EUR 24.11.2026 Real Betis *** B106 = 140 EUR ** B207 = 110 EUR * D103 = 90 EUR * C = 85 EUR 9.12.2026 Sachtar donetsk *** B10 ...


85 €
Bratislava
821 08
676 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Oasis 2027

Oasis 2027

- TOP - [28.9. 2026]
Ahojte, predám vstupenky na koncerty Oasis, ktoré sa budú konať v roku 2027. K dispozícii mám niekoľko vstupeniek do nasledujúcich miest. Glasgow Manchester Mníchov Barcelona Amsterdam Paríž Knebworth Pre viac info o vstupenkách ma neváhajte kontaktovať. Referencie na moju osobu mám ...


Dohodou
Banská Bystrica
974 04
42 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám 2 lístky Enrique Iglesias v Bratislave

Predám 2 lístky Enrique Iglesias v Bratislave

- TOP - [28.9. 2026]
Koncert sobota 26.9.2026 o 20.00 Bratislava - Tehelné pole Sektor: Standing (Tunel T2) Elektronicke vstupenky v PDF 2 ks spolu 160 eur za obe vstupenky (80 eur/ks). Prosim kontaktujte ma cez SMS alebo emailom, ci su listky este k dispozicii. Bohužiaľ zo zdravotných dôvodov nemôžeme ísť Líst ...


160 €
Bratislava
851 02
277 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
KABÁT – TURNÉ 2026 Vstupenky na viac termínov

KABÁT – TURNÉ 2026 Vstupenky na viac termínov

- TOP - [28.9. 2026]
Ponúkam vstupenky na koncerty KABÁT – TURNÉ 2026: ✅ 13. 10. – Bratislava ✅ 15. 10. – Trenčín ✅ 17. 10. – Zvolen ✅ 20. 10. – Košice ✅ 22. 10. – Poprad Státie – 45 € / ks Sedenie, 1. kategória / 1. línia – 58 € / ks Pri sedení sú miesta vedľa seba. Ak máte záujem o konkrétny koncert, ...


V texte
Banská Bystrica
974 04
405 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Enrique Iglesias – Bratislava 26. 9. 2026 vstupenky

Enrique Iglesias – Bratislava 26. 9. 2026 vstupenky

- TOP - [28.9. 2026]
Ponúkam vstupenky na koncert Enrique Iglesias – Bratislava, 26. 9. 2026. ✅ Státie Classic – 55 € / ks ✅ Státie pod pódiom – 85 € / ks Lístky sú elektronické. Odovzdanie viem vyriešiť jednoducho cez transfer v aplikácii, prípadne je možná osobná dohoda a odovzdanie. Som k dispo: mazak.m3 @ ...


V texte
Banská Bystrica
974 04
397 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
PREDÁM VSTUPENKY NA LIGU MAJSTROV – ŠK SLOVAN BRATISLAVA

PREDÁM VSTUPENKY NA LIGU MAJSTROV – ŠK SLOVAN BRATISLAVA

- TOP - [28.9. 2026]
Predám 3 vstupenky / permanentky 1. kategórie na všetky domáce zápasy Ligy majstrov ŠK Slovan Bratislava. Miesta sú vedľa seba v sektore A107, 6. rad, nad domácou striedačkou. Cena permanentiek: * 1 permanentka na všetky zápasy: 630 € * všetky 3 permanentky spolu: 1 800 € Možnosť kúpy a ...


630 €
Bratislava
841 03
151 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Slovan liga majstrov

Slovan liga majstrov

- TOP - [28.9. 2026]
Na predaj vstupenky na Slovan Bratislava na zápasy Ligy majstrov na Tehelnom poli Jedná sa o 4 vstupenky vedľa seba balík samostatne 580 sektor B2 Tribuna 105 rad 3 miesta 18,19,20,21 Inter Miláno 4 x 160 Real Betis 4 x 140 Šachtar doneck 4 x 120 Stuttgart 4 x 120 dá sa na jeden zápas alebo ...


120 €
Trenčín
911 01
1697 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Liga Majstrov Slovan lístky a vstupenky - domáce zápasy

Liga Majstrov Slovan lístky a vstupenky - domáce zápasy

- TOP - [28.9. 2026]
Predám vstupenky na všetky domáce zápasy ŠK Slovan Bratislava v Lige Majstrov. K dispozícii sú zápasy: ⚽ Inter Miláno ⚽ Real Betis ⚽ Šachtar doneck ⚽ VfB Stuttgart Cena dohodou v závislosti od zápasu. Pri rýchlom jednaní alebo odkúpení celého balíka som otvorený ešte výhodnejšej dohode. ...


75 €
Bratislava
811 01
212 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
LIGA MAJSTROV SK SLOVAN BRATISLAVA

LIGA MAJSTROV SK SLOVAN BRATISLAVA

- TOP - [28.9. 2026]
Predám vstupenky na Ligu Majstrov SK SLOVAN Bratislava podľa dostupnej kapacity. S možnosťou výberu miesta 14. 10. 2026 VFB STUTTGART 21:00 Od 60€ 24. 11. 2026 REAL BETIS 21:00 Od 60€ 9. 12. 2026 FK ŠACHTAR doNECK 18:45 Od 60€ 27. 1. 2027 INTER MILANO 21:00 Od 70€ Platba vopred na u ...


Dohodou
Michalovce
071 01
158 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
PREDÁM 2 LÍSTKY – ENRIQUE IGLESIAS – BA

PREDÁM 2 LÍSTKY – ENRIQUE IGLESIAS – BA

- TOP - [28.9. 2026]
redám 2 vstupenky na koncert Enrique Iglesias: 📅 26. 9. 2026 📍 Bratislava – Tehelné pole 🎟️ Sektor A109(Gate A3) rad:3 Miesto 16,17 📄 Elektronické vstupenky v PDF 👥 Predávam iba spolu 2 ks Cena: 180 € za obe vstupenky (90 €/ks). Prípade dohoda možná. Lístky pošlem elektronicky po dohode ...


Dohodou
Vranov nad Topľou
094 09
278 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
PREDÁM 2 LÍSTKY – ENRIQUE IGLESIAS – BRATISLAVA

PREDÁM 2 LÍSTKY – ENRIQUE IGLESIAS – BRATISLAVA

- TOP - [28.9. 2026]
Koncert sobota 26.9.2026 o 20.00 Bratislava - Tehelné pole Sektor: Standing (Tunel T2) Elektronicke vstupenky v PDF 2 ks spolu 140 eur za obe vstupenky (70 eur/ks). Prosim kontaktujte ma cez SMS, ci su listky este k dispozicii. Nedá sa nám bohužial ísť. Lístky poslem elektronicky po dohode a ...


140 €
Bratislava
811 09
454 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ENRIQUE IGLESIAS Vstupenky

ENRIQUE IGLESIAS Vstupenky

- TOP - [28.9. 2026]
Predám LÍSTKY na ENRIQUE IGLESIAS 26.09.2026 v Bratislave. -Sektor A104 Rad 3 Miesto: 7,8,9,10 -Cena 90e/ks / Pôvodná cena 159e/ks Info na: jan.hudak1970 @ gmai l.com Možno previesť vstupenky na vás/transfer/stretnúť osobne. Inzercia je platná do vypredania všetkých vstupeniek ...


92 €
Košice
040 01
295 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ŠK Slovan Bratislava Liga Majstrov

ŠK Slovan Bratislava Liga Majstrov

- TOP - [28.9. 2026]
Predám 4 vstupenky na Ligu Majstrov - všetky zápasy. Sektor B108 rad 5 Vfb Stuttgart - 140€ Real Betis - 130€ Shakhtar donetsk - 130€ Inter Milano - 170€ V prípade záujmu ma, prosím, kontaktujte telefonicky, cez WhatsApp alebo SMS.


130 €
Bratislava
850 00
150 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ENRIQUE IGLESIAS Vstupenky

ENRIQUE IGLESIAS Vstupenky

- TOP - [28.9. 2026]
Mám na predaj naše lístky na ENRIQUE IGLESIAS v Bratislave 26.septembra 2026 4x sektor C102, rad 1 Cena 60€ (pôvodná 99€) Prosím len vážni záujemcovia Prevod vstupeniek zaistený dostupnosť lístkov na m.ivanik@ centrum .cz


60 €
Levice
934 01
651 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ELÁN & Kamaráti Vstupenky

ELÁN & Kamaráti Vstupenky

- TOP - [28.9. 2026]
Ponúkam vstupenky na ELÁN & Kamaráti v Bratislave 9. októbra 2026 Ide o: Sektor B12, rad 18, 3x vedľa seba Cena 60€ za vstupenku Voľné do vypredania dostupnosť na m.ivanik@ centrum .cz Prosím len pravých záujemcov


60 €
Levice
934 01
187 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Vstupenky slovensko -kazakstan

Vstupenky slovensko -kazakstan

- [28.9. 2026]
dobrý deň, mám na predaj 2× VIP vstupenku na reprezentáciu slovensko - kazakstan v košiciach


Dohodou
Žilina
010 07
29 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám 2 lístky – Smejko a Tanculienka, Poprad

Predám 2 lístky – Smejko a Tanculienka, Poprad

- [28.9. 2026]
Predám 2 vstupenky na predstavenie Smejko a Tanculienka – Z rozprávky do rozprávky. 📅 4. 10. 2026 o 16:00 📍 dom kultúry Poprad 🪑 Prízemie, rad VI 🎫 2 vstupenky 💶 Pôvodná cena: 18 €/ks Predávam z dôvodu, že sa predstavenia nakoniec nemôžeme zúčastniť. vstupenky pošlem elektronicky po dohode. Predst ...


32 €
Poprad
058 01
18 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ASAP Rocky – 4.10.2026 - Praha - O2 Arena - VIP 2 ks

ASAP Rocky – 4.10.2026 - Praha - O2 Arena - VIP 2 ks

- [28.9. 2026]
2 x - VIP Lístok 2 VIP vstupenky na predaj - A$AP Rocky - don’t Be Dumb World Tour - Praha - O2 Arena (Cena za 1 ks - 220 €) Kupované cez oficiálneho predajcu Ticketmaster.cz Sekcia 101 Rad 11 Miesto 12 a 13


440 €
Bratislava
811 04
23 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lístky do thermal park vrbov

Lístky do thermal park vrbov

- [28.9. 2026]
Predám lístky vstupenky 6x na 2.5 hodiny posuniem iba všetky spolu za 50e platnosť lístkov do 15.06.2027


50 €
Kežmarok
060 01
25 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Enerylania vstupenky

Enerylania vstupenky

- [28.9. 2026]
Predám 2 vstupenky do Energylandie platnosť do 31.10.2026. Cena 2 vstupeniek 50€. Boli sme teraz cez víkend (bolo úžasne), vstupenky sme mali kúpené vopred ale 2 osoby nemohli ísť.


50 €
Trnava
919 04
18 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Ďalšia




©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Vstupenky celkom: 1830, za 24 hodín: 99

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko